Aradığınız kategorideki makaleler listeleniyor

cocuk
Mart
17

Çocuklarda el ayak ve ağız hastalığı

Sonbahar ve yaz aylarında daha sık görülen el, ayak ve ağız yaralarına genelde coxsackie virüsü neden olur. Bebekler de ve çocuklarda sık görülebilen eldeki, ayaktaki ve ya ağızdaki yaralar yetişkinlerde de sıkça görülebilir.

cocuk
Mart
15

Çocuklarda inatçılık

Çocuğun duygusal gelişiminin bir parçası olan inatçılık küçük yaştaki çocuklar için normal karşılanmaktadır.  Küçük yaşlardaki çocuklarda inatçılık, benliğini keşfetme aşamasında benmerkezci d&uum...

cocuk
Mart
15

Arkadaştan yoksun çocukluk

Muhabbet ve birliktelik duygusu insanın fıtratında olan birer ihtiyaçtır. Her insan muhabbet etmeye, sevdiği kişilerle birlikte zaman geçirmeye ihtiyaç duyar. Çocuklar da böyledir.  Yaşıtlarıyla oyun oynamak onlar için bir ihtiyaçtır. &Cc...

BebekBaby Nedir? Anneler için; hamilelikten doğum sonrasına ve bebek bakımından yetiştirilmesi kadar tüm aşamalarda faydalı bilgi ve önerilerin paylaşıldığı bir blog.
Sosyal Medya Hesaplarımız facebook twitter

Uyarı! Bu blogtaki içerikler bilgi amaçlıdır, doktor tedavisinin yerini tutamaz. Bu bilgiler tanı ve tedavi yöntemi olarak düşünülmemeli, sitedeki bilgilere göre ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Ancak bilgilerden faydanılabilir. Mutlu ve sağlıcakla kalın.
Bebekleri seviyoruz